BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Vīriešu Bikses Internetā


Precizēt sarakstu

Vīriešu džinsi Chantry
Vīriešu džinsi Chapin
Vīriešu džinsi Darrin
Vīriešu džinsi P1309 - Casey
Vīriešu džinsi P1309 - Tibby
Vīriešu džinsi P1307 - Berenge
Vīriešu džinsi P1306 - Tranter
Vīriešu džinsi P1306 - Benji
Vīriešu džinsi P1305 - Crawford
Vīriešu džinsi P1304 - Tiarnak
Vīriešu džinsi P1303 - Ted
Vīriešu džinsi P1302 - Booz
Vīriešu pants  P1089 - Kimball
Vīriešu bikses Armando
Vīriešu džinsi P1301 - Itak
Vīriešu džinsi P1300 - Samim
Vīriešu džinsi P1299 - Iman

Modernas vīriešu bikses


Mūsdienās, kad bikses ir kļuvušas maksimāli ērtas, praktiskas, vieglas, daudzfunkcionālas un viegli uzvelkamas, ir grūti iztēloties, ka sākotnēji katra bikšu stara bija kā atsevišķs apģērba gabals un tika stiprināta pie jostas...

Vīrieši valkā bikses vienmēr, vīrieši valkā bikses visur! Kamēr citus apģērbus var aizstāt, vīriešu bikses pamatā ir tā apģērba daļa, bez kuras nav iespējams iztikt. Tāpēc Style24.lv piedāvāto bikšu sortiments ir patiešām plašs - tas ļauj katram vīrietim rast savam vajadzībām, vēlmēm un stilam piemērotāko risinājumu. Tā kā vīrieši nēsā bikses teju ik dienu, tikai vasaras laikā tās aizstājot ar šortiem, mūsu piedāvājumā ir pieejamas ērtas bikses no dažādiem materiāliem un ar praktiskām kabatām. Turklāt bikses aizsargā kājas no kukaiņiem, skrāpējumiem, sala utt. Vīrieši nēsā bikses darbā, mājās, dodoties ciemos, pavadot laiku dabā un visur citur.

Izvēloties bikses, ir nepieciešams jau pirms iegādes izlemt, ar ko bikses tiks vilktas, jo Jūsu bikšu krāsai un dizainam ir jābūt saskaņotam ar apaviem, kreklu, jaku utt. Bikses nedrīkst ierobežot Jūsu kustību, un tām nedrīkst būt daudz ieloču augšdaļā. Biksēm vajadzētu izcelt Jūsu auguma priekšrocības. Arī audumam ir svarīga loma, tādēļ vajadzētu izvēlēties kvalitatīvu materiālu, lai bikses varētu ilgāk kalpot. Uzvelkot vīriešu bikses, tās nedrīkst radīt pat nelielu diskomfortu, tādēļ ir būtiski izvēlēties sava izmēra bikses.

Tieši bikses ir tas apģērbs, kas visprecīzāk raksturo vīriešu garderobi, un bikses ir pati būtiskākā tās sastāvdaļa. Tāpēc kvalitatīvas un ērtas bikses ir ne tikai svarīgas, bet arī nepieciešamas. Galu galā nēsājot bikses katru dienu, tās ātri nolietojas, tāpēc labāk izvēlieties tādas bikses, kuras varat valkāt ilgu laiku, un, protams, nekad nedrīkst ierobežot sevi ar vienu bikšu pāri. Nešaubīgi, ka arī citiem aspektiem ir svarīga nozīme, piemēram, bikšu modelim, rakstam, krāsai, materiālam, elastībai utt. Tādēļ mūsu sortimentā ir visdažādākās bikses, tostarp klasiskas, haki vai kamuflāžas krāsas bikses, čino, dzinsa, Jogger tipa bikses un sporta bikses par izdevīgām cenām, kas ļauj katram vīrietim atrast savām vajadzībām un velmēm atbilstošas bikses.