BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Vīriešu Džemperi Internetā


Oriģināli vīriešu džemperi


Temperatūrai pazeminoties un tuvojoties aukstajai sezonai, ikviens tiecas sasildīties siltā un ērtā apģērbā. Mūsu mainīgais klimats vairākkārt gadā liek mums mainīt garderobi, turklāt lielāko gada daļu mēs pavadām tieši silta apģērbā. Rudens ir tas laiks, kad mūsu garderobēs ienāk džemperi. Lai gan daudziem vīriešiem džemperi asociējas ar garlaicīgu un reizēm neērtu apģērbu, tomēr ir pienācis laiks šo stereotipu aizmirst. Style24.lv piedāvā mūsdienīgu un augstas kvalitātes vīriešu džemperu, svīteru un kardiganu izvēli, kas lieliski izskatīsies visur, kur tos nēsājat. Plašā dažāda stila modeļu izvēle ļauj Jums izvēlēties tieši tādu džemperi, kas atbilst Jūsu individuālajām vajadzībām, un atšķirīgais džemperu sastāvs ļauj izvēlēties džemperi, kas būs piemērots valkāšanai gan vēsā, rudenīgā laikā, gan skarbajā ziemā.

Mūsu piedāvātie vīriešu džemperi izskatās stilīgi, akcentējot Jūsu augumu – ir pieejami klasiski, polo, sportiski džemperi ar V-veida kakla daļu, augstu kaklu, kapuci, pogām vai rāvējslēdzēju un ne tikai. Džemperi var būt plāni vai biezi, no vilnas, kokvilnas, poliestera, viskozes utt.


Izvēloties vīriešu džemperi, ir būtiski pievērst uzmanību tā sastāvam - šeit ir jāatceras, ka katrs materiāls prasa atšķirīgu kopšanu, piemēram, vīriešu vilnas džemperis var sarauties līdz bērnu izmēram, ja tas tiks mazgāts pārāk augstā temperatūrā. Gada aukstajos mēnešos vislabāk ir izvēlēties vilnas džemperi, kamēr rudenī un pavasarī var valkāt arī kokvilnas džemperi. Tradicionāls džemperis nemēdz būt par garu vai par īsu, tam ir labi jāder, neierobežojot valkātāja kustību. Omulīgiem vīriešiem vislabāk ir izvēlēties brīvus džemperus, kamēr sportiskas un slaidas miesasbūves vīrieši var nēsāt arī ciešākus džemperus un svīterus, tomēr bez pārspīlēšanas, jo pārāk ciešs džemperis noteikti nebūs ērts.

Strādājot birojā ir ieteicams izvēlēties džemperi tradicionālos toņos, kamēr mājās un neoficiālos pasākumos var izvēlēties arī spilgtāku krāsu džemperi.
Katra ražotāja izmēri var nedaudz atšķirties, tādēļ ir būtiski vadīties pēc pārdevēja sniegtās informācijas un, protams, pēc tā, kā Jūs jūtaties savā džemperī, un kā tas izskatās spogulī.