BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Sieviešu Virsjakas

Neatņemama sieviešu garderobes sastāvdaļa ir virsjakas – tām jābūt ne vien ērtām un funkcionālām, bet arī skaistām, pielāgotām gan sievietes personīgajam stilam, gan sezonai un dzīves notikumam.

Atrast kaut ko piemērotu mūsdienās nemaz nav tik sarežģīti – sieviešu virsjakas pieejamas nudien plašā izvēlē. Veikalu piedāvājums ir daudzveidīgs, taču tām, kurām nav laika vai vēlēšanās staigāt pa neskaitāmām tirdzniecības vietām, noderēs iespēja piemērotākās sieviešu jakas sameklēt un iegādāties ar interneta starpniecību.


Precizēt sarakstu

Sieviešu jaka (melns) Linda
Moteriškas paltukas Agnesi
Sieviešu jaka Hollis
  jaka Nadin

Style24 – stilīgas un kvalitatīvas jakas sievietēm

Style24 piedāvājumā dažādu stilu un veidu jakas sievietēm. Ņemot vērā dažādās gaumes un prasības, mēs piedāvājam plašu fasonu izvēli – lai katra sieviete varētu atrast un izvēlēties kaut ko skaistu un piemērotu tieši sev. Izvēlei ziemas jakas sievietēm, pavasara jakas sievietēm, kā arī dažādi risinājumi siltākiem laika apstākļiem, piemēram, sieviešu džinsu jakas.

Mūsu piedāvājumu klāsts regulāri tiek papildināts, lai pircējus iepriecinātu ar jaunākajām modes un sezonas aktualitātēm. Regulāri piedāvājam arī izdevīgas atlaides, kas sieviešu virsjakas ļauj iegādāties par vēl draudzīgāku cenu. Tām, kurām patīk sekot līdzi jaunākajām modes tendencēm, esam sagatavojuši aktuālo jaunās sezonas kolekciju, kas ļaus apģērbties moderni un justies pārliecinoši.

Kā izvēlēties sieviešu virsjaku?

Pirms pasūtījuma noformēšanas svarīgi ne vien aplūkot fotogrāfijas, bet arī iepazīties ar visu saistošo informāciju par konkrēto apģērbu – materiālu un tā kopšanu, pieejamiem izmēriem, krāsām u.c. Pievērs uzmanību izmēru tabulai, lai kārtīgi izvērtētu, kāds izmērs ir Tev atbilstošākais. Jo rūpīgāk izpētīsi visu pieejamo informāciju, jo drošāk, ka iegādātais apģērbs patiks un derēs.

Ja ir vēlme, lai virsjaka kalpotu vairākas sezonas, svarīga ir arī tās kvalitāte. Šim kritērijam pievēršam pastiprinātu uzmanību, lai pircējiem piedāvātu pašus labākos risinājumus. Krāsu un fasonu izvēle ir katras dāmas individuālās gaumes jautājums – kāda dod priekšroku klasiskām vērtībām, kamēr citai patīk oriģinālāki apģērba elementi. Neatkarīgi no tā, kādas ir prasības pret apģērbu, mūsu veikalā noteikti atradīsi kaut ko atbilstošu.

Lai ietaupītu laiku, aktuālās sieviešu vējjakas vai citas virsjakas, iespējams atrast, izmantojot meklētāja funkciju. Norādot vēlamos kritērijus, tiks atlasīti tikai tie piedāvājumi, kas atbilst Tavām prasībām. Interesējošās preces ērti pievieno iepirkumu grozam un noformē pasūtījumu, norādot vēlamo piegādes un preces apmaksas veidu.

Noformējot pasūtījumu, uzmanību pievērs arī tā piegādes nosacījumiem un termiņiem – īpaši, ja apģērbs vajadzīgs iespējami drīz. Pirkumiem, kas lielāki par 79 eiro, nodrošinām bezmaksas piegādi.  Pasūtījumu piegādi nodrošinām ar pārvadātāju ‘’Venipak’’, kā arī Omniva starpniecību.

Preces atgriešanas noteikumi

Ja nopirktā virsjaka tomēr neder vai cita iemesla dēļ neatbilst Tavām iecerēm, tad to vari atdot atpakaļ pārdevējam 14 dienu laikā no pasūtījuma piegādes brīža. Jāatzīmē, ka precēm, ko vēlies dot atpakaļ, jābūt bez lietošanas pazīmēm, tās nedrīkst būt zaudējušas savu sākotnējo izskatu un vizuālās pazīmes. Apģērbam jābūt oriģinālajā iepakojumā – arī tas nedrīkst būt saplēsts, deformēts vai kā citādi bojāts. Atvērts iepakojums netiek uzskatīts par bojātu, ja mērķis ir bijis pārliecināties par pasūtītā apģērba kvalitāti. Pasūtījuma atpakaļsūtīšanas izdevumus apmaksā pircējs.

Papildini savu garderobi ar stilīgu un kvalitatīvu apģērbu no Style24 – piedāvājumā dažādas ziemas virsjakas sievietēm, pavasara virsjakas sievietēm un dažādi citi risinājumi visām gaumēm, iespējām un dzīves gadījumiem! Esi stilīga un sievišķīga ar Style24!