BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Sieviešu apģērbi internetā

Sieviešu apģērbi internetā ir vieglākais risinājums, jo to iegāde būs pavisam elementāra. Atcerieties, ka tas ir labs veids, kā iegūt nevainojamu kleitu, satriecošu apavu pāri vai izteiksmīgu blūzi, veltot tam vien dažas minūtes. Jums nav jādodas uz visiem tirdzniecības centriem, jo sieviešu apģērbi, ko sarūpējis interneta veikals Style24.lv, ir ļoti kvalitatīvi un pielāgosies katras vēlmēm.

Lai saprastu, kur redzama konkrētā preci, vajadzēs vien apskatīt, kādas sadaļas ir izveidotas, jo sieviešu apģērbi internetā sakārtoti noteiktās grupās. Sieviešu apģērbu veikals padomājis par to, lai būtu viegli pārskatīt neskaitāmos piedāvājumus, tāpat atsevišķi atradīsiet izpārdošanas preces un jaunās kolekcijas. Sekojiet līdzi veikala jaunumiem, norādot savu e-pasta adresi, jo tā apģērbi sievietēm pieejamipar zemākām cenām.


Precizēt sarakstu

Squid game maska (kvadrāts)
Squid game maska (aplis)
Sieviešu jaka (melns) Linda
Moteriškas paltukas Agnesi
Sieviešu džinsi Duer
Sieviešu jaka Hollis
Sieviešu kleita Kamari
Kleita Rinna
Kleita (Melns) Krista
Moteriškas blūze Miracle
Sieviešu uzpirksti Georgino
Sieviešu apavi David
  jaka Nadin
Šorti Lady
Šorti

Šorti Lady

16,95 €
Sieviešu džemperis Piper
Sieviešu šorti Melina
Džemperis Evelyn


Sieviešu apģērbi internetā – Style24.lv piedāvājumi

Apģērbi sievietēm internetā tiek piedāvāti visu laiku, tomēr šie speciālisti sagatavojuši tiešām daudz, lai apģērbi sievietēm ļautu justies īpašām. Atverot mājaslapā sadaļu, kurā apkopoti visi sieviešu apģērbi, Jūs redzēsiet:

  • kleitas, svārkus, tunikas – spilgtas vai neitrālas krāsas, interesanti piegriezumi;
  • džemperus, sporta jakas, somas – aktīva atpūta un brīvdienas ar draugiem varēsiet pavadīt ērtā apģērbā;
  • blūzes, kreklus, apmetņus – Jūsu tēls būs spilgts gan ikdienā, gan darba sapulcē;
  • u.c.

Protams, ka ar to izvēles iespējas nebeidzas, sieviešu apģērbi ietver daudzas citas kategorijas, no kurām izvēlēties vajadzīgo. Style24.lv garantē, ka visas klientes būs apmierinātas ar iegūtajām precēm, jo tās veidotas, domājot par sieviešu dažādajām figūrām, stila izjūtām un citām niansēm.

Izvēlieties atbilstošu apmaksas veidu

Sieviešu apģērbi ir ļoti pieprasīti, tāpēc jāspēj apmierināt katra klienta vajadzības un vēlmes. Viena no iespējām ir ļaut pircējiem izvēlēties pielāgotu apmaksas veidu, lai šis process neradītu grūtības. Apstiprinot pirkumu, varat maksāt uzreiz, jo tad tiks ātrāk sagatavots Jūsu sūtījums, tomēr iespējams maksāt piegādes brīdī, ja vien tas šķiet ērtāk.

Piegādes noteikumi

Jau minētais Style24.lv sieviešu apģērbu veikals piedāvā preču piegādi 3-5 darba dienu laikā. Par to, lai sūtījums nonāktu Jūsu rokās, rūpēsies „Venipak” pārvadātājs, kas ir uzticams sadarbības partneris. Lai gaidīšanas laiks neliktos tik ilgs, iespējams izsekot savu sūtījumu, izmantojot īpašu numuru, ko speciālisti sākumā nosūta Jums.

Atteikuma tiesības klientiem

Ja gadījumā iegādātie sieviešu apģērbi neapmierina un neatbilst sākotnējām cerībām, klientiem ir visas tiesības atteikties no šīm precēm. To var izdarīt 14 dienu laikā, taču ar nosacījumu, ka iepakojums nav bojāts un preces nav lietotas. Sieviešu apģērbu veikals naudas atmaksu nodrošina 14 dienu laikā, līdz ar to visas problēmas tiks atrisinātas ļoti ātri. Vienmēr vēlams laicīgi ziņot par dažādām problēmām, jo veikals rūpēsies, lai klienti būtu apmierināti.