BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Vīriešu Žaketes Internetā


Precizēt sarakstu

Vīriešu jaka Canyon
Vīriešu žakete David
Vīriešu jaka Cannon

Kvalitatīvas vīriešu žaketes


Eleganta vīriešu žakete lieliski pilnveido pārliecināta un zolīdā vīrieša kopējo tēlu. Style24.lv piedāvātās žaketes piestāvēs jebkuram apģērba stilam - gan ērtam ikdienas stilam, gan lietišķam stilam. Piedāvātajiem produktiem ir dažādas krāsas un atšķirīgs dizains, ļaujot arī prasīgiem klientiem rast savai gaumei atbilstošāko žaketi. Style24.lv piedāvātās modernās žaketes var valkāt kā virsdrēbes (vēsākiem vakariem) vai kā klasiskas žaketes, kombinējot tās ar izsmalcinātiem krekliem, vestēm un pat džemperiem. Augstas kvalitātes vīriešu žaketes no Style24.lv ļauj apvienot dažādas krāsu un stila kombinācijas, uzsverot Jūsu unikalitāti un individualitāti.

Vīriešu žaketes izvēle nebūt nav no vienkāršajiem uzdevumiem, jo tai ir ne tikai jāatbilst Jūsu stilam, bet arī Jūsu auguma parametriem un pat acu krāsai, akcentējot auguma priekšrocības un sniedzot Jums nepieciešamo ērtību. Izvēloties žaketes garumu, vislabāk ir izvelēties tādu žaketi, kas nosedz sēžamvietu. Efektīvāk izskatīsies tāda vīriešu žakete, kuras apakšmala sadala uz pusēm attālumu no apkakles līdz grīdai. Ideālais žaketes platums krūšu daļā veidojas, ja starp audumu un augumu ir vienas plaukstas platums. Lai izvēlētos piedurknes garumu, jums ir jāatņem apmēram 1-2 cm no vietas, kur sākas Jūsu plauksta - šajā vietā rokas ārpusē ir redzams ovāls kauliņš. Atcerieties, ka tālāk vairāku centimetru garumā būs redzama Jūsu krekla piedurkne. Ir svarīgi vienmēr izvēlēties Jums atbilstošu žaketes izmēru, kamēr pareiza piegriezuma žakete spēs noslēpt auguma nepilnības un akcentēt Jūsu auguma priekšrocības. Piemēram, piemeklējot vīriešu žaketi ar piemērota garuma un platuma atlokiem, Jūs varat izmainīt sejas izskatu un padarīt nepamanāmus šauros vai pārāk platos plecus, kamēr atbilstošs žaketes garums var padarīt mazāk pamanāmas garās vai īsās kājas. Tā gara auguma vīriešiem ir ieteicams izvēlēties nedaudz pagarinātu žaketi ar garākām piedurknēm, turklāt ir vēlams, lai žaketei būtu trīs pogas. Tievam vīrietim ir vēlams izvēlēties žaketi ar divām šlicēm (izgriezumiem) aizmugurē, kas koriģēs kalsnuma izskatu, piešķirot elegantu izskatu.

Atcerieties, ka katra ražotāja izmēri var nedaudz atšķirties, tādēļ ir būtiski vadīties pēc pārdevēja sniegtās informācijas un, protams, pēc tā, kā Jūs jūtaties noteiktajā žaketē, un kā tā izskatās spogulī.