BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Sporta jakas


Precizēt sarakstu


Vīriešu sporta jakas - Jūsu ērtībai un stilam!


Sporta jakas īsā laikā ir kļuvušas par daudzu iecienītu apģērbu to ērtības, praktiskuma un modernā stila dēļ, turklāt vīriešu sporta jakas ir gana siltas! Tā kā sporta jakas ir brīvi šūtas no maiga materiāla un tādējādi garantē brīnišķīgu komfortu un sniedz lielāku pārliecību valkātājam - tādēļ tās tiek vilktas ne tikai sportošanas laikā, bet arī ikdienā un nereti pat dažādos neoficiālos pasākumos. Vīriešu sporta jakas var būt šūtas no atšķirīgiem dažāda biezuma materiāliem, tām var būt dažādi garumi, siltinājums, mākslīgs kažokāda, rāvējslēdzējs, kapuce, turklāt ir pieejamas vīriešu sporta jakas bez piedurknēm.

Izvēloties brīvu vīriešu sporta jaku bez rāvējslēdzēja vai pogām, tā sniegs Jums patīkamu ērtību, kamēr jaka ar rāvējslēdzēju ļauj Jums viegli atvēsināt ķermeni, atverot to, tomēr aizvien atstājot to mugurā, turklāt to ir vieglāk noņemt. Vasaras sezonā teicami noderēs vīriešu sporta jakas, kas šūtas no plāna materiāla, kamēr ziemā vislabāk derēs pagarinātas sporta jakas ar siltinājumu, kapuci un augstu kakla daļu. Praktiskās sporta jakas teicami saglabā siltumu, tās var valkāt jebkurā vecumā, turklāt tās piestāv gandrīz jebkuram apģērbam (izņemot, protams, klasiska stila bikses), paslēpjot valkātāja auguma nepilnības. Sporta jakas piestāv sporta biksēm, džinsu biksēm, šortiem utt. Mūsu piedāvātais vīriešu sporta jaku sortiments ir ļoti apjomīgs, ļaujot jums tikt pie džempera ikdienai, mājām, izbraukumiem pie dabas un neierobežotai kustībai darbā. Style24.lv tiešsaistes veikalā vienmēr ir atrodamas dažāda veida sporta jakas:
 
•    Ar kapuci (iespējams, tas ir vispopulārākais modelis, jo tas ir ne tikai ērts un praktisks, bet arī aizsargā Jūs no dažādiem laika apstākļiem).
•    Ar rāvējslēdzēju ( var ērti uzvilkt un siltākās dienās ātri atvērt).
•    Klasiska stila sporta jakas (teicami der gan atpūtai, gan lietišķākam stilam).
•    Sporta jakas dažādās krāsās un ar atšķirīgiem rakstiem (modeļu un dizainu dažādība ir patiešām pārsteidzoša: sākot no vienkrāsainām klasiska stila sporta jakām un beidzot ar spilgtām un oriģinālām sporta jakām, kas piesaistīs apkārtējo uzmanību ar iespaidīgām ilustrācijām vai košām krāsām).