BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Vīriešu krekli internetā


Precizēt sarakstu


Stilīgi vīriešu krekli


Nevienam nav noslēpums, ka vislabākā vīrieša vizītkarte ir skaists krekls. Ne katra vīrieša skapī atradīsies uzvalks un kaklasaite, kamēr krekls tur būs vienmēr. Iespējams, tā ir vissvarīgākā vīriešu apģērba sastāvdaļa, jo tieši krekls ir tas, kas ir apkārtējo uzmanības centrā, paliekot cilvēku atmiņā. Vai vēlaties katru dienu izskatīties neatvairāmi, piesaistot garāmgājēju uzmanību? Vai vēlaties, lai par Jūsu stilu runātu, un to novērtētu? Tad Jūs esat īstajā vietā - Style24.lv piedāvājumā Jūs atradīsiet izsmalcinātus un modernus dažāda stila vīriešu kreklus no augstas kvalitātes materiāliem par pievilcīgām cenām. Šajā sadaļā Jūs atradīsiet skaistus rūtainus kreklus ikdienai, ekskluzīva stila kreklus, rakstainus kreklus pludmalei, kreklus ar īsām piedurknēm, džinsa kreklus un, protams, arī lietišķa stila kreklus.


Ja ir nepieciešams vīriešu krekls, kas tiks vilkts zem uzvalka, tad tam ir jābūt kokvilnas kreklam gaišā krāsā ar garām piedurknēm un cietu apkakli, uz kura nedrīkst būt kabatas. Aizpogājot visas pogas, starp kaklu un apkakles daļu ir jābūt 1-1,5 cm attālumam -apkaklei ir jābūt gana ciešai, tomēr tā nedrīkst saspiest kaklu. Iegādājoties baltas krāsas kreklu, ir svarīgi zināt, ka šo kreklu var apvienot arī ar neformāla stila apģērbu par spīti tam, ka baltā krāsa tiek uzskatīta par stingru krāsu.


Izvēloties vīriešu kreklu, ir būtiski pievērst uzmanību plecu šuvēm - tās nedrīkst pārkārties pāri pleciem (aiz pleca kaula) vai būt par šauru plecos. Ievērojiet, ka pēc pirmām mazgāšanas reizēm, krekla audums nedaudz saraujas, tādēļ izvēloties kreklu, ir būtiski pievērst uzmanību apkaklei, pleciem un piedurkņu garumam.


Ja Jūs meklējat kreklu, kuru plānojat vilkt ar jogger, čino vai džinsa biksēm, tad Jūs varat izvēlēties kreklu ar vienkāršu apkakli, kabatām, aizpogājamām manžetēm. Tas var būt rūtains vai rakstains krekls - šeit Jums vajadzētu vadīties pēc savas gaumes. Atcerieties, ka universālākie kokvilnas kreklu toņi, kas piestāvēs daudziem apģērbiem, ir gaišas krāsas vai smalka raksta krekli.
Katra ražotāja izmēri var nedaudz atšķirties, tādēļ ir būtiski vadīties pēc pārdevēja sniegtās informācijas un, protams, pēc tā, kā Jūs jūtaties kreklā, un kā tas izskatās spogulī.