BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Vīriešu Virsjakas Internetā | Style24.lv

Virsjakas ir būtiskavīriešu garderobes sastāvdaļa – tās piemērotas dažādām sezonām un laika apstākļiem, tādēļ ik pa laikam šis pirkums aktuāls ikvienam.

Veikalu piedāvājums ir iespaidīgs, tādēļ atrast kaut ko piemērotu nebūs grūti. Taču, ņemot vērā, ka ne visiem vīriešiem patīk staigāt pa veikaliem, lai iegādātos jaunu apģērba gabalu, daudzi novērtē interneta veikalu piedāvājumu un vīriešu virsjakas labprāt iegādājas tur.


Precizēt sarakstu

Vīriešu ziemas jaka Oro
Vīriešu virsjaka Dyllis
Vīriešu virsjaka Elias
 Vīriešu ādas jaka Kleo
Vīriešu vestes Orsina

Style24 – stilīgas virsjakas visām gaumēm

Interneta veikala Style24 piedāvājumā stilīgas, kvalitatīvas virsjakas vīriešiem. Apzinoties, ka gaumes un vajadzības ir dažādas, mēs esam parūpējušies par plašu sortimentu. Izvēlei virsjakas pavasarim un rudens sezonai, kā arī virsjakas ziemai.

Piedāvājumu klāsts periodiski tiek papildināts ar sezonai atbilstošiem apģērbiem, lai pircējiem nodrošinātu  daudzveidīgu izvēli un katrs varētu atrast kaut ko sev piemērotu. Regulāri rīkojam arī preču izpārdošanas, kas vīriešu ziemas virsjakas un citu apģērbu ļauj iegādāties par vēl patīkamāku cenu.

Kā izvēlēties  vīriešu virsjakas?

Pirms pasūtījuma noformēšanas būtiski ne tikai apskatīt fotogrāfijas, bet arī rūpīgi izlasīt preces aprakstu un iepazīties ar visu pieejamo informāciju par konkrēto apģērbu – materiālu un tā kopšanu, pieejamām krāsām un izmēriem.

Izvēloties virsjaku, uzmanība jāpievērš arī izmēru tabulai, lai noteiktu nepieciešamo izmēru. Piemeklējot jaunu virsjaku, nevajadzētu paļauties uz izmēru, kas norādīts vecajā jakā, jo dažādu ražotāju noteiktie izmēri mēdz būtiski atšķirties. Jāņem vērā arī ķermeņa uzbūve, jo virsjaka modelim fotogrāfijā var izskatīties citādāk, nekā Tev.

Atšķirībā no citām tirdzniecības vietām, kur apģērbu pirms tam var aplūkot un uzmērīt, iepērkoties internetā jāpaļaujas tikai uz attēliem un pieejamo informāciju – tieši tādēļ tai ieteicams pievērst lielu uzmanību. Jo rūpīgāk izvērtēsi visus parametrus, jo lielāka pārliecība, ka pasūtītais apģērba gabals patiks un derēs.

Ja virsjaka tiek iegādāta vairākām sezonām, svarīgs aspekts ir arī tās kvalitāte. Mēs šim kritērijam pievēršam lielu uzmanību, lai klientiem sniegtu labu iepirkšanās pieredzi.  Virsjakas krāsa un fasons ir gaumes jautājums, taču mēs esam padomājuši par visām gaumēm – Style24 piedāvājumā katrs noteikti var atrast kaut ko sev piemērotu.

Pasūtījuma noformēšana un piegādes nosacījumi

Lai iepirkties būtu maksimāli ērti un ātri, esam izstrādājuši meklētāja funkciju, ar kuru ziemas virsjakas un citus interesējošos apģērbus var atrast īsā laikā – atliek norādīt vēlamos parametrus, tiks atlasīti tikai tie piedāvājumi, kas atbilst noteiktajām prasībām. Arī pasūtījumu noformēt ir vienkārši – atliek tikai izvēlētās preces pievienot pasūtījuma grozam un norādīt visu prasīto informāciju.

Iepazīsties arī ar informāciju par piegādes laiku un izmaksām. Pasūtījumu piegādi organizējam ar Omniva un Venipak starpniecību. Pasūtījumiem, kuru kopsumma pārsniedz 79 eiro, nodrošinām bezmaksas piegādi.

Preces atgriešanas noteikumi

Iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas paredz – ja iegādātā prece kāda iemesla dēļ tomēr neatbilst prasībām, tad to var atdot atpakaļ pārdevējam. Jāņem vērā, ka to var izdarīt 14 dienu laikā no pasūtījuma piegādes brīža. Tāpat jāpatur prātā, ka precēm, kuras grasies sūtīt atpakaļ, jābūt bez lietojuma pazīmēm, tās nedrīkst būt zaudējušas savu sākotnējo izskatu. Apģērbam jābūt oriģinālajā iepakojumā – tas drīkst būt atvērts, taču nedrīkst būt saplēsts vai kā citādi bojāts. Preces atgriešanas izdevumus sedz pircējs.

Papildini savu garderobi, iegādājoties praktisku un stilīgu virsjaku! Apģērbu interneta veikalā Style24 pieejams plašs preču piedāvājums, laba kvalitāte un patīkamas cenas.