BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Vīriešu Mēteļi Internetā

Vīriešu  mētelis C501 Karl
Mētelis Emir

Stilīgi vīriešu mēteļi plašā izvēlē no Style24.lv


Mētelis ir viselegantākais vīriešu virsapģērbs, kas liecina par vīrieša statusu, gaumi un dzīves līmeni. Izvēloties vīriešu mēteli, vecums vairs nav būtiskākais kritērijs - mūsdienās mēteli valkā arī jaunieši ar labu gaumi. Mētelis prezentē cilvēka stilu, darbības lauku, sociālo stāvokli un ne tikai. Vīriešu mēteļa izvēlē ir būtiski ņemt vērā tā garumu, materiāla veidu, stilu, detaļas, krāsu utt. Iecienītāko vīriešu mēteļa stilu vidū ir Chesterfield, Trenchcoat un Covert stila mēteļi, tomēr mūsu sortimentā ir pieejami arī citu stilu vīriešu mēteļi, piemēram, Redingot, Bušlata, Polo, Balmacaan, Krombi un citu stilu mēteļi, kas pārsteigs Jūs ar patīkamām cenām.

Izvēloties vīriešu mēteli, tas nedrīkst būt pārāk pieguļošs vai nokarāties. Piedurknes garumam vajadzētu būt līdz plaukstas vidum. Vīrieša mēteļa atlokiem ir jābūt izvēlētiem atbilstoši plecu platumam – ja Jums ir plati pleci, tad tiem ir jābūt platiem, bet ja Jūsu pleci ir šauri, tad atlokiem attiecīgi ir jābūt šauriem. Izvēloties mēteli ar iekšējām kabatām, Jūs varēsiet droši glabāt maku, telefonu utt. Uzvelkot mēteli, tam jābūt ērtam, ļaujot Jums viegli pacelt rokas vai pietupties, neierobežojot Jūsu kustību.

Stilīgs vīriešu mētelis no Style24.lv teicami pilnveidos Jūsu garderobi rudens, ziemas un pavasara periodā, efektīvi prezentējot Jūs un sniedzot Jums vairāk pārliecības. Neatkarīgi no tā, kāda stila vai krāsa mēteļiem Jūs dodat priekšroku, Style24.lv plašajā mēteļu piedāvājumā Jūs noteikti atradīsiet Jums tīkamāko risinājumu. Plašais dažāda stila un krāsas mēteļu klāsts ļaus atrast savu mēteli pat visizvēlīgākajiem klientiem. Mūsu interneta veikala plauktos ir pieejami:
 
•    Mēteļi ar pogām. (Neticami elegants klasiska stila risinājums. Mētelis izsmalcinātā veidā akcentē Jūsu auguma aprises.)
•    Mēteļi ar rāvējslēdzēju. (Praktisks, modernāks un aizvien elegants risinājums.)
•    Mēteļi ar kapuci. ( Sportiska tipa mēteļa risinājums, kura priekšrocības tiks novērtētas sniegā vai stiprā vējā.) Pieejami dažādu krāsu un dizaina mēteļi - no melniem līdz gaiši pelēkiem mēteļiem, kurus rotā dažādi elementi.

Izvēlies savu mēteli no Style24.lv un pārsteidz draugus un apkārtējos ar savu stilu un jauno tēlu!