BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +370 620 50221
  • info@style24.lv

Vīriešu Ādas Jakas Internetā | Style24.lv

Ādas jaka ir vienmēr aktuāls apģērbs – tas noder dažādās sezonās un ir stilīgs garderobes papildinājums. Mūsdienās ādas jakas pieejamas daudzveidīgā izvēlē – dažādos fasonos un pat krāsās. Ādas jakas parasti ir klasiski brūnā vai melnā krāsā, pieejamie fasoni ir visdažādākie – sākot ar klasiskiem, beidzot ar sportiskākiem modeļiem.

Ņemot vērā, ka ādas jaka piestāv visiem, lieliski iederas dažādu stilu garderobēs un ir daudzos iepirkumu sarakstos, veikalu piedāvājums ir patiešām plašs. Taču tie, kuri vēlas ietaupīt laiku un naudas līdzekļus, novērtē, ka nopērkamas arī ādas jakas internetā.  Protams, tādā gadījumā gan jāizvēlas uzticams un pārbaudīts veikals,  kas garantē labu izvēlētās ādas jakas kvalitāti.

Kvalitatīvi ādas apģērbi īpaši neburzās un, ja vien tiek pareizi kopti, arī kalpo pietiekami ilgu laiku. Turklāt ādas jaka piemērota valkāšanai visdažādākajos laika apstākļos – šo iemeslu dēļ tas ir labs ilgtermiņa ieguldījums. Vēl kāda ādas jakas priekšrocība – tā ir stilīga un moderna. Vienmēr. 

Style24 – stilīgas ādas jakas

Ja esi kvalitatīvas ādas jakas meklējumos, ieskaties interneta veikala Style24 sagatavotajos piedāvājumos - izvēlei  dažādu veidu ādas jakas vīriešiem un ādas jakas sievietēm.  Ņemot vērā dažādās gaumes un vajadzības, mēs nodrošinām plašu fasonu izvēli, lai katrs varētu izvēlēties sev piemērotāko un tīkamāko apģērbu. 

Veikala piedāvājumu klāsts regulāri tiek papildināts, ņemot vērā gan sezonas aktualitātes, gan modes tendences. Periodiski nodrošinām arī lieliskas atlaides, kas dod iespēju kvalitatīvas ādas jakas iegādāties vēl izdevīgāk.

Kā izvēlēties piemērotāko ādas jaku?

Lai būtu pārliecība, ka izvēlētā ādas jaka atbildīs visām prasībām, svarīgi aplūkot ne tikai fotogrāfijas, bet arī iepazīties ar citu saistošo informāciju par konkrēto apģērba gabalu – materiāla kopšanu, krāsu izvēli, pieejamiem izmēriem utt.  Lai saprastu, kāda izmēra jaka nepieciešama, ieskaties izmēru tabulā.

Ādas jaka visbiežāk tiek iegādāta ar domu, ka tā kalpos vairākas sezonas, tādēļ svarīgs aspekts ir arī tās kvalitāte. Mums ir svarīga pircēju apmierinātība, tādēļ rūpīgi sekojam līdzi, lai apģērbs, ko piedāvājam, ir kvalitatīvs. Krāsu un fasonu izvēle ir katra pircēja gaumes jautājums – kādam patīk klasiskas vērtības, kāds cits dod priekšroku oriģinālākām detaļām. Mēs rūpējamies, lai piedāvājumā būtu dažādība, taču, neatkarīgi no tā, kādas ir prasības pret apģērbu, pircēji var rēķināties ar teicamu apģērba kvalitāti.

Ādas jakām ir dažādi cenu līmeņi, atkarībā no izvēlētā modeļa. Ja budžets ir ierobežots, vislabāk izvēlēties kvalitatīvu klasiska stila jaku, jo tā noteikti būs aktuāla arī pēc vairākiem gadiem.

Lai ietaupītu pircēju laiku, piedāvājam ērtu un ātru preču meklēšanas funkciju un apskati. Ērta ir arī pasūtījuma noformēšana – izvēlēto preci jāpievieno pirkumu grozam un jānorāda vēlamais apmaksas un piegādes veids.

Noformējot pasūtījumu, uzmanību pievērs tā piegādes nosacījumiem un termiņiem – īpaši, ja ādas jaka nepieciešama pēc iespējas ātrāk. Ja pasūtījuma summa pārsniedz 79 eiro, nodrošinām bezmaksas piegādi. Piegādi organizējam ar pārvadātāja ‘’Venipak’’, kā arī Omniva starpniecību.

Preces atgriešanas nosacījumi

Ja iegādātā jaka tomēr neatbilst prasībām un vēlies to atdot atpakaļ pārdevējam, ņem vērā, ka to var izdarīt 14 dienu laikā kopš pasūtījuma piegādes brīža. Svarīgi, lai prece, ko vēlies atdot atpakaļ, ir bez lietošanas pazīmēm – tā nedrīkst būt zaudējusi savu sākotnējo izskatu un kvalitāti. Preces atgriešanas izdevumus sedz pircējs.

Ievies savā garderobē stilīgas pārmaiņas – Style24 piedāvājumā kvalitatīvas ādas jakas visām gaumēm un iespējām!

Vīriešu virsjaka Caramel
Vīriešu odinė jaka Blacko (Melns)
Vīriešu virsjaka Kelyn