BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs €79!

  • +371 278 67892
  • info@style24.lv

Privātuma politika

Privātuma politika


1. Style24.lv vietnes apmeklētājiem nav nepieciešams reģistrēties, lai iepirktos, bet jāsniedz personiskā informācija, kura tiks izmantota tikai pasūtījuma izpildei (vārds, uzvārds, e-pasts un adrese, uz kuru tiks nosūtīta prece: iela un mājas numurs vai iela un dzīvokļa numurs). Garantējam, ka šī informācija netiks nodota trešajām personām.

2. Lai pasūtītu mūsu preces, mūsu apmeklētājiem jāiepazīstas ar pirkuma noteikumiem un nosacījumiem. Arī reģistrējot pasūtījumu, jāatzīmē, ka piekrīt pirkuma noteikumiem un nosacījumiem. Pārdevējam ir tiesības mainīt, rediģēt noteikumus un nosacījumus, ja tas ir nepieciešams.

3. Style24.lv ietnes klients, veicot pasūtījumu, apņemas nepārkāpt noteikumus un nosacījumus, kā arī nenodot citām personām pieteikšanās datus, lai izvairītos no pārpratumiem. Reģistrējoties persona apliecina, ka ir pilngadīga un var samaksāt par savām precēm.

4. Visi Jūsu dati, kurus mums nododat, netiek nekur publicēti vai nodoti trešajām personām. Dati tiek droši kodēti un izmantoti pasūtījuma kvalitatīvai apstrādei, kā arī saziņai ar Jums. 

5. Mēs esam reģistrēti kā personas datu apstrādātāji Valsts Datu aizsardzības inspekcijā Lietuvā ar kodu P6139.


Privātuma politikas izmaiņas

1. ir tiesības daļēji vai pilnībā mainīt Privātuma politiku, par to paziņojot e‑veikalā un uz norādīto e-pastu.

2. Privātuma politikas papildinājumi vai grozījumi stājas spēkā no to paziņošanas dienas, t. i., no dienas, kad tie ievietoti e-veikala sistēmā.

3. Ja klients nepiekrīt Privātuma politikas jaunajai redakcijai, klientam ir tiesības no tās rakstiski atteikties (rakstot uz e-pastu: info@style24.lt vai pa pastu: Perkūnkiemio iela 13-91, LT-12114, Viļņa, Lietuva) ar nosacījumu, ka klients zaudē tiesības izmantot e‑veikala pakalpojumus.

4. Ja pēc Privātuma politikas papildināšanas vai grozījumiem klients turpina izmantot e‑veikala pakalpojumus, tiek uzskatīts, ka klients piekrīt jaunajai redakcijai.